Politika

Milletvekili Keleş’ten Hastanelere ve Sağlık Çalışanlarına Anlamlı Ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, sağlık kurumlarına yönelik ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, Fethi Sekin Şehir Hastanesi ve Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde incelemelerde bulundu

Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde, Başhekim Doç. Dr. Şüheda Kaya ve ekibiyle bir araya gelen Keleş, hastanenin mevcut çalışmaları ve geleceğe yönelik hedefleri hakkında detaylı bilgiler aldı. misafirperverliklerinden ve hoşsohbetlerinden ötürü teşekkürlerini ileten Keleş, sağlık ekibine başarılar diledi.

Elazığ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde gerçekleştirdiği ziyarette de Başhekim Dt. Mustafa Karabulut ve ekibiyle görüşen Keleş, hastanenin faaliyetleri ve planlanan projeler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Keleş, yaptığı açıklamada, “İlimiz, bölgenin sağlık üssü olma yolunda hızla ilerliyor. Elazığ’ın, sunduğu kaliteli sağlık hizmetleriyle bölgede örnek bir il olmasından dolayı gurur duyuyoruz. Hastane yöneticilerimize ve sağlık çalışanlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum,” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu