Magazin

Corey Taylor 26 Mayıs’ta İstanbul’a geliyor

Rock müziğin en karizmatik ve enerjik performanslarından birini sergileyecek olan Corey Taylor, Türk rockseverlere unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak.

Rock’n’roll’un “Rönesans Adamı” Corey Taylor İstanbul’da sahne alacak. Taylor’ın önünde sahnede Danimarkalı grup Siam ve ülkemizin en iyi metal gruplarından The Black Teeth, kaya ateşini yakacak.

“Slipknot”, “Stone Sour” ve epik solo kariyeriyle rock müzik tarihine adını yazdıran ve dünya çapında milyonlarca albüm satan Grammy ödüllü Corey Taylor, Charm’ın düzenlediği 26 Mayıs’ta hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Star TV ve Radyo Eksen ile Müzik Türkiye ve medya işbirliği.

“Snuff”, “Through Glass”, “Bother”, “Before I Forget” ve daha birçok hitiyle rock müzik tutkunlarının gönlünde özel bir yere sahip olan kadife sesli efsane şarkıcı, “Thunder”ın yazarıdır. Oyunculuk yeteneğini beyazperdede The Force (2021), Resident Evil (2002) ve Rolling Stone (2002) gibi filmlerle sergiledi.

Corey Taylor’dan önce iki önemli rock grubu sahne alacak. Canlı performanslarının başarısıyla tanınan Danimarkalı metalcore grubu Siamese ve ülkemizin en iyi metal gruplarından Black Tooth da sahne alacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu